Duben 2012

Omlouvám se!

27. dubna 2012 v 13:51 | Nikik
Jj. Omlouvám se...celý týden nebudu obíhat ani psát články. Je to z rodinných důvodu a také kvůli tomu, že jsem 3 týdny nebyla venku tak to chci vynahradit!!
Tak mě omluvte...pokud by byl nějaký zápis či co...tak se zapisuji!!
Takže NEOBÍHÁM ani NEPÍŠI NA RANCH!!
Mějte se ten týden krásně a ještě jednou mě omluvte!

Vím, vím, vím...

26. dubna 2012 v 12:54 | Nikik
...vím, vím, vím. Vím, že jsem tu včera nebyla, ale něměla jsm náladu. Párkrát jsem oběhla, ale nálada mi ubyla ještě více, jelikož Naervon asi končí. Je to hrozné, ale rozepisovat se nechci...to by bylo na tři blogy možná více :( Psala bych o tom jak je život hroznej bez takový a takových lidí atd...Stejně by jste si to nepřečetli tak co...
Pokusím se oběhnout!
Čáu!

Já se tak těším!!...

24. dubna 2012 v 18:00 | Nikik |  Novinky
...Ani nevíte jak! Jdeme k věci...v prosinci minulého roku, mi dědeček oznámil, že pojedem do Luhačovic. Samozřejmě ne v zimě...to by bylo hrozné. V červnu...teď přibližně za měsíc. 1.června...já tam jezdím každý rok, ale těším se tam jako kdybych tam nikdy nebyla. Bohužel se na to zapoměla a chvála bohu dneska k nám přišla kamarádka babičky a zeptala se, jestli by nemohla jet s námi. No já byla v sedmém nebi je to tam suprový. Popíši vám minulý rok...mimochodem v červenci :)
Ve čtyři ráno, 7.července mě mamka zbudila, že jedeme do Luhačovic. Mamka tam nejela, jelikož hlídala malého brášku. Tak jsem tam jela s babičkou a dědečkem. V šest nebo v pět jsme byli připraveni jet do Prahy. Tam nás zavezl taťka. Asi v půl deváté přijel vlak. Csta vlakem byla kupodivu celkem dobrá, ale mě bohužel, když jsem dávala ruku ven ztratil zlatý prstýnek (není pravý, ale pro mě mooc cenný) :( Byl úžasný, od kámoše. Jsem tak blbá, že jsem tu ruku vůbec strkala ven :(.
Asi přibližně za pět hodin jsme byli na místě, v Luhačovicích. Šly jsme za blízkými dědovo rodinou tzn. synem a dcerou, mojim bratramcem byli 2x :D No tak jsme si zarezervovali mimochodem suprový penzion Růžu. Tento rok tam jedeme zase, do Růži XD Bylo to tam supr. Babička mi koupila dohromady 10 knížek za týden...taky dobrý :) Každý den jsme chodili na plovárnu. Ještěže nebyla tak daleko. Počítám tak 1 kilometr. Cca. 10. minut pěšky. Každý den min. 2 zmrzky :D No já přijela domů s 35 kilama. Vážila jsem 30 XD A víte co? Babička mi tam koupila notebook! No já nevěřila kolik za mě utratila. V přepočtu 30 tisíc? Plus jídlo a sladké dobroty :D Jsem jí za to moc vděčná. Bohužel nastal ten den....ODJEZDU :( Nechtělo se mi...v kupé jsme měli fakt takový 16tiletý krávy. Pořád mluvili o tom, že měli sex atd. Už mi lezly pěkně na nervy...no ubyla 5 hodinová cesta a byli jsme doma....toť vše :)
Tď se strašně těším...babička říkala, že si mohu vzít notebook a koníky! Což je super budu fotit u fontánky a taky...prostě všude je to tam nádherné! Už se těším, a koníci a Amy také! To je samozřejmností :)

Tak, počítám s vámi, že jste si to přečetli :)
Čauky.

ZÁBAVA-Rozcestník

24. dubna 2012 v 8:29 | Nikik

Hry

Zde budou typy, odkazy na hry. Snad se pobavíte ;)

Plemena koní

Tady budou zase plemena všemožných koní.

Nové menu!

23. dubna 2012 v 20:52 | Nikik |  Novinky
Zas tak nové není, ale přidala jsem tam obrázky...snad se líbí. Pokud se to nebude líbit více lidem...dám to pryč.

Tak pište své názory, budu ráda.

Vaše Nikik ;)

Injekce :D

23. dubna 2012 v 16:39 | Nikik
Nadpis je teda pěkně blbý, ale jiný jsem nevymyslela. Je to kvůli tomu, že mi odebrala tucty krve a já teď vůbec nemyslím :D Chtěla jsem napsat příběh, ale takhle to asi nepůjde. Byl by pěkně nesmyslný...mno možná zítra :)
Je to hrůza, ale já tu injekci VŮBEC a to myslím pravdivě VŮBEC necítila! To bylo dobrý takový to...Tak Nikolko za chvilku to celkem píchne. A já...paní doktoroko?, už to je? A ona...prosimtě máš to dáávno za sebou. Potom jsem šla za doktorem a on...bolelo to? A já ne...paní doktorka mi jí asi nepíchla :D No já byla úplně vedle, když mi odebrala tolik krve snad i z mozku ne? Tak já plácla takovou blbost :D Teď vlastně plácám taky blbosti! Jinak celý týden nejdu do školy! To j super. Musím totiž dobrat Penicilín...fuj! Už mi leze mozkem! (i když já vlastně teď žádný pravděpodobně nemám :D Promiňte mi další blbost!)

Tak se mějte...nebudu vám tu plácat blbosti! Ještě jednou se moc omlouvám za nesmyslný článek...je to z toho odběru :D

Nový...nádherný design!

22. dubna 2012 v 11:23 | Nikik |  Oznámka
Jupí! Moc Rainbow děkuji! Máme tu nový design. Nemohu ho vynachválit. Je úžasný a jarní! Je tam takový jarní nádecha to se mi moc líbí. Rainbow mi udělala i ikonky do menu, jsou nádherné. Ještě Rainbow upozorňuji, že na červenec budu chtít další. Tda pokud jí to nevadí, co Rainbow? Děláš fakt nádherné designy jako je tenhle! Já nevím co k němu ještě napsat. Je NÁDHERNÝ!!

Díky, Rainbow. Moc se ti povedl!

Dnes moc neobíhám. Promiňte!

22. dubna 2012 v 9:20 | Nikik
Moc se omlouvám, že dneska moc neoběhnu. Jedu domu a tam nechci čekat, než se stránka načte za 5minut! Zítra jdu totiž k doktorovi a od doktora možná k bábi. Takže tu snad budu. Prosím...ať mě nepošle zase do školy! A bude mi brát krev. Se nic nestane...mě to nevadí ani mi to nebolí...

Tak se mějte!
Nikik :)

Nový vzhled

21. dubna 2012 v 21:45 | Nikik
Takže tu už nemáme zimní, ale dá se říct jarní a podle mě hnusný nový vzhled. Celkem jsem to pozměnila...,ale nebojte, tento hnusný design tu už nebude! Za nedlouho napíšu...nevím komu. Prosíím Rainbow odpiš na email. Chtěla bych od tebe nějaký prosím.
Tak snad se líbí. Pokud ne...musíte bohužel vydržet!

Promiň Naervon :)

21. dubna 2012 v 20:56 | Nikik
Moc se ti Naervon omlouvám, že jsem ti na ranch napsala, že končíš. Já to moc nepochopila, ikdyž jsem si článek přečetla dvakrát...byla jsem totiž vedle z toho nadpisu. Byl hrozný. To jsou asi ty nejhorší nadpisy. Takže ty asi nekončíš vyď, že jo? Hrozně by se mě to dotklo, jelikož ty jsi fakt super člověk. Dotklo se mě to hodněkrát...třeba u Speed Horses...byla to také super sběratelka. Asi mě berete za opravdového magora, ale já...mě to prostě nebaví, když někdo skončí. Vždy mě to ubere kousíček...no...jak to nazvat? Sběratelské inspirace. Naopak...teď mám nové dvě SRka. Jsem moc ráda a přibralo mi to Sběratelské inspirace. Chtěla bych, aby jste nekončili. Vím, škola je možná přednější. Já skončit také chtěla, ale věděla jsem, že příjdu o Vás...mimochodem fakt super sběratele.

Tak ještě jednou...promiň Naervon. :)
Snad mi to odpustíš...:)