Červenec 2012

Nebaví...

25. července 2012 v 9:15 | Nikik |  Oznámka
Ne, nebaví mě psát články, zrovna teď. Jak, tak vidím, ani vy moc nekomentujete...
Takže sem se rozhodla, že komentovat u vás budu a psát články, jen když budu u babičky, jelikož se tento internet nechce a nechce načítat. Ano, budu mít buď Softex, nebo UPS, ale to až na vánoce, takže si snad nebudete stěžovat, že budu psát a komentovat párkrát za dva týdny...horší by bylo, kdybych nepsala vůbec...a navíc, venku je pěkně, takže asi pochopíte, že nechci sedět u kompu.
Takže...teď komentovat ani psát články nebudu, jelikož jedu domů, hned teď.
Nemusíte komentovat, ale byla bych ráda, kdybyste to pochopily.
Velký dík, Nikik :-))

Nebudu tu moc

23. července 2012 v 18:16 | Nikik
Takže, mamka jde zítra na operaci, chudák :-( A my, s bráškou musíme k babičce. Taťka totiž bude v práci...tak proto k babičce, ale k druhé, né k té, co má počítač :-D Hm...a tam počítač brát nechci, jelikož by mi ho ten úchilnej bratranec (nevlastní) zničil. Mno, a babičce je to jedno, takže tak ;-) Možná se tam budeme koupat, tedy snad...snad babička vyčistila bazén, jelikož se s potápkama a různýma nestvůrama, tfuj!
Jinak...mamku propustí večer, tedy kolem páté, šesté, taťka možná ve čtyři, ale taťka si tam dá kafe, takže je to nastejno. Takže, pokud vám to nebude vadit, tak napíšu až navečír.
Tak, za chvíli budu muset uklidit kuchyni, njn, chci mamce pomoct. Potom se budu s taťkou koukat na Farmu. Ano, a ohledně Farmy, baví vás? Mě ano, a moc, zatím jsem viděla všechny díly...

Zatím se mějte, vaše Nikik!

Pro informaci :-)

23. července 2012 v 12:30 | Nikik
Takže, pro info.
Každý den budu komentovat, nebo psát články max. dvakrát, jelikož zase jedeme domů, kde se počítač teprve rozjíždí, takže se na něj nesmí skoro vůbec chodit...snad vám to nevadí :-)

Nikik

Hotovo

23. července 2012 v 10:49 | Nikik |  Aktovka
Tak, a mám hotový design...jak se vám líbí? Já musím přiznat, že je to první pokus v photofiltru, omluvte pokud je to špatně :D
Tak, klidně pište SVÉ názory...kritiku snesu :-))
Nikik

Ehm, co se událo, když jsem tu nebyla?

23. července 2012 v 10:06 | Nikik |  Oznámka
Ehm, ehm :DD
Je toho strašně moc, takže se možná rozepíši! :-)
Byli jsme u doktora, což vás nezajímá :DD
Byli jsme na týdenní dovolené v Jižních Čechách...tam jsem se zamilovala až po uši, mno a je to venku, více se vyjadřovat nebudu :D Tam jsme se ubytovala a chodili různě...na houby, které nebyli :D Potom jsme byli na Hluboký a na Červené Lhotě, oba zámky jsou nádherné, ale více se mi líbila ta Hluboká, mno. Potom jsme byli v Chýnovské jeskyni, myslím 51 mětrů pod zemí, že je to hodně :-) Potom jsme byli na hradě v Táboře, tam to bylo taky hezké...mno a chodili na 10 kilometrové tůry, ach, já byla, tak umlácená...týrali mně tam :DD Né, mě to nevadilo :-))
Mno, a babička mi vlastně koupila koně...potom mi koupil taťka a mamka...ale od dědy atd. jsem dostala pěníze, ktré jsem utratila v Jižních Č. :-)) Tak, asi vás zajímá, jaké koně jsem si koupila. Takže, myslím andaluské hříbátko...hřebečka nvím jaké plemeno a dalšího hřebečka, z kterého jsem udělala klisničku :DD Také nevím plemeno :D Já vám to nafotím, jj? :-)´
Tak, a bohužel ta nejhoší věc :-( Budou mi dělat operace...mandlí, krčních, to nní tak hrozné, ale potom opraci ucha :-( Ta je nejhorší, já totiž neslyším na pravé ucho, což je fakt blbé, takže mi tam nastrkají nějaké trubičky a pokud to nepomůže budu muset do prahy do Motole...což znamená, že je to hodně vážné...no co, hlavně, že snad budu slyšet...už o tom nebudu mluvit, OK? Ano, a ta lepší zpráva...mám andulku. Matýska, je žlutý a pěkně nepořádný...:DD

Zatím, jinak se omlouvám za chyby v článku, musela jsem v rychlosti :-))
Nikik
P.S. Asi udělám nový vzhled...ne, že by se mi tento nelíbil, ale je takový jarnější, ne? :D

Mě se tak stýskalo! Co jsem měla dělat? Omlouvám se...

23. července 2012 v 9:23 | Nikik |  Novinky
Ahojky, holky! Moc s mi po vás stýskalo, ale...asi mi neodpustíte, co? Mno, řeknu vám, byla to hrůza...počítač v hajzlu, co se má dělat? Především se vám moc omlouvám, ale pokusím se to tu teď zase rozject naplno. Pokusím :DD Mno, ale k vízu jsem dostala další tři koníky, což znamená, že jich mám sice málo, ale pořád něco. Je to rodinka...jsem za ní ráda...:-))
A co vy? Jak jste se měli?
Jdu oběhnout...a ještě, odpustíte mi? :DD
Nikik