Prosinec 2012

KONEC...A UŽ OPRAVDU.

23. prosince 2012 v 9:50 | Nikik
Ahoj, lidi.
Nikik se zase za dvěstěmiliónů století vrátila, aby vám tu napsala POSLEDNÍ článek.
Ano, je mi to strašně moc líto, ale opravdu...musím. Začalo to možná tak, že jsem se naposled v září?-Ozvala. A to už je vrchol, jelikož jsem tu asi tři měsíce neozvala. A důvod? Škola (ehm, tu má každý, samozřejmě), různé povinnosti, ale také mě to už vůbec nebavilo a mamka mi říkala něco v tom smyslu, že jsem na to už malá. Ne, nejsem a nikdy nebudu, to jsem jí také řekla, ale samotnou mě to už omrzelo, jaká to jsem kráva, že?!
Koníci už jsou sbalení, ale nebojte, důkladně zabalení ;) Ani jeden nepřibyl, takže pořád ta ponurá pětka.
A zase je to tu, vylejvám si srdce a zase se vrátím. Ne, nevrátím se, protože tři měsíce bez alespoň jedné vzpomínky na ranč...to už je něco a myslím, že to tak zůstane navždy.
Život mě baví takový, jaký doposud je. Bez ranche, ano, bez ranche. Tohle jsem opravdu řekla. Jaká to jsem kráva, já vím, ale nikdo mi to nemůže zakázat.
A co teď, jaký to je teď?...
Okej, příští rok jedu do Londýna na koncert nejlepších človíčků na světě...One Direction. Ano, miluju je sebevíc a je mi jedno, klidně o nich říkejte, že to jsou buzny, či ty vaše blbí kecy, ale nezměním se ;))
A co plánuji? Teď, když nebyl konec světa (muhaha)...nemám zatím vlastně žádné plány, věřila jsem totiž, že bude ;D Né, plánuji si užít nádherné Vánoce, po boku rodičů. Ach, oni jsou opravdu zítra?
Přeji vám nádherné Vánoce ;))
A já...už KONČÍM!!
Vaše...ehm, ehm-Nikik.
P.S. Mám svůj osobní blog, takže klidně dám adresu, pokud budete chtít, samozřejmě.
P.P.S. NE, UŽ SE NEVRÁTÍM, OPRAVDU...

Edit: Blog nemažu, jelikož si myslím, že tu je dost hezkých vzpomínek.